Bepanthol Etkili midir?

Cildimiz gün içinde birçok kimyasala maruz kalıyor. Kullandığımız temizlik kişisel bakım ürünleri, sıcak ve soğuk hava, sabun, dezenfektan, kolonya, bazen deterjan hatta kullandığımız çeşme suları bile cildimizin pH dengesini bozuyor. Bu durumda cildimiz günlük bakıma ihtiyaç duyuyor. Yapmadığımız takdirde ciltte deformasyonlar, kızarıklıklar, ya da çatlaklara neden olabiliriz.

Cildimizin ihtiyaç duyduğu nemi Bepanthol kremi ile sağlamak mümkün. Bayer firmasının en çok tercih edilen bakım ürünlerinden biri olan bu kremi kadın ya da erkek, genç veya yaşlı herkes kolaylıkla kullanabilir.

Bepanthol Kremin Özellikleri ve Uygulaması

Günlük bakım ürünlerinin olmazsa olmazı Bepanthol7’den 70’e herkesin kolaylıkla uygulayacağı bir üründür. Cildimizin günlük maruz kaldığı etkenlerden dolayı kaybettiği nemi kazanmasını sağlarken, cilt üzerinde bir kalkan oluşturur ve cildimizi dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. Üstelik bu hissi diğer nemlendirici kremler gibi Cildi yağlandırmadan yapar.

Ciltte nem kaybından kaynaklı çatlakların ve kırışıklıkların giderilmesinde etkili olan Bepanthol, cildinizin yumuşak kalmasına yardımcı olur. Cildinize masaj yaparak uygulamanız yeterli olacaktır. Cilt bakım ürünlerine https://www.ceybebe.com/bepanthol sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.