Çukurova Üniversitesi Ve Sürekli Gelişimi

Çukurova Üniversitesi
Çukurova Üniversitesi

Çukurova üniversitesi köklü bir kurum olarak varlığını sürdüren birçok öğrencinin Türkiye’de tercih etmiş olduğu devlet üniversiteleri listesinde ilk sıralarda yer alıyor. Bu denli sık tercih edilmesinin ve öğrenciler tarafından takdir görmesinin onlarca sebebi var. Bunlardan ilki kaliteli eğitimi ve bölüm fark etmeksizin iyi bir üniversite eğitiminden asla taviz veremeyen bir idareye sahip olması. Dolayısıyla tercih dönemi de yaklaşırken öğrencilere tavsiye edebileceğimiz üniversiteler arasında Adana’da yer alan Çukurova Üniversitesi de yer alıyor.

Çukurova Üniversitesi
Çukurova Üniversitesi

Büyüyen ve sürekli gelişen üniversitelerden olan Çukurova büyük kampüsüne ek olarak her bir fakültenin akademik kadrosunun her anlamda genişliği dikkat çekiyor. Çukurova üniversitesi rektörü Profesör Doktor Mustafa Kibar son bir senede akademik kadro toplamının iki bin yüz elli altıya ulaştığını ifade etti.  Her geçen gün daha da güçlenen kurum bu kaliteli ve kapsamlı akademik kadro ile daha başarılı ve donanımlı nesiller yetiştirmeyi hedefliyor.

Çukurova Üniversitesi
Çukurova Üniversitesi

Çukurova Üniversitesinde Sürekli Gelişen Ve Büyüyen Akademik Kadro

Son sene tam 117 öğretim üyesinin atandığı üniversite yönetimi öğretim elemanlarına daha özgür bir eğitim ortamı yaratan, hem fiziki hem teknolojik alt yapıyı güçlendirerek araştırma imkanları yaratan ve öğrencilerine donanımlı bir üniversite dönemi yaşatmayı hedefliyor. Sonuç olarak yeni üniversite adaylarına tavsiyemiz  iyi bir eğitim ve dolayısıyla iyi bir gelecek için Çukurova üniversitesi sizler için en iyi alternatiflerden biridir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.