Herkesin Farklı Bir Düğün Hayali Yok mudur?

gelin saçı
gelin saçı

Çocukluğunuzda dinlediğiniz masalları anımsayın. Bir varmış, bir yokmuş diye başlar ve tüm masallar mutlu biter. Bu masallarda sevenler evlenir ve yine kimi masallarda pembe panjurlu evlerinde sonsuza dek mutlu, mesut yaşayan gelin ve damat vardır.  Gelin deyince akla da gelin saçı, gelinlik, gelin ayakkabısı gibi kavramlar girer. Çünkü düğün insan yaşamının en unutulmaz günlerinden birisi olmalı, dahası herkesin kendince bir düğün hayali vardır işte bu yüzden her şey en ince detayına kadar düşünülmelidir. Sadece iyi bir gelinlik, sadece iyi bir mekân yeterli değil. Gelini güzel gösteren gelinin saçıdır. Çünkü genç bir kızı olduğundan daha güzel gösterebilecek yegâne şey gelinin düğündeki saçıdır.

gelin saçı
gelin saçı

Gelin Saçı Nasıl Olmalıdır?

Gelin saçı gelinin gelinliği ve yüzü ile uyumlu olmalı. Örnek üzerinden gidilecek olursa tamamen kapalı bir gelinlikte geline yapılan saç dağınık bir topuz olabilir. Ama sırtı açık bir gelinlikse ve dekoltesi olabildiğine fazla ise gelini olabildiğine masum gösterecek bir saç biçimi seçilmeli ve omuzda toplanan sıkı bir topuz uygulanmalı ve kır çiçekleri ile süslenerek masumiyeti ortaya çıkarılmalı.

Gelin Saçına Karar Vermeden Önce

Siz de hala karar veremeyenlerdenseniz o zaman Düğün Mevsimi markasının  sayfasına mutlaka göz atmalısınız. Burada sizi kendi düğününüzde çok daha güzel gösterecek ve melekleri andırmanızı sağlayacak bir gelin saçı mutlaka bulacak ve de onu uygulamaya karar vereceksiniz..

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.