Lohusa Takımı

Anne olmak her kadının hayalidir. Hamilelikten itibaren başlayarak doğum sonrasına kadar yaşanan süreç,  kadınlar için zorlu bir dönemi kapsar. Kadınların doğum yaptıktan sonraki lohusalıkta hem beden hem de ruhen hassas oldukları,  tartışılmaz bir gerçektir. Bu dönemde kullanılan kıyafetleri başında ise lohusa takımı geliyor. Haliyle bu tarz kıyafetlerin kadına konforu sunması gerekiyor.

Yakası açık modellerin yanında, kruvaze olanlar anne olmuş kadına büyük rahatlık sağlamaktadır. Önden düğmeli modeller de annenin bebeği çok rahat emzirmesini sağlıyor. Takım altları ise bel bölümleri lastikli olduğu için ayarlanabiliyor. Bu da karın bölgesinde doğum sonrası şişliği yaşayan kadınların daha rahat etmesini sağlamaktadır.

Lohusa Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Lohusa annelerin dinlenmeye daha fazla ihtiyaçları vardır. Hem bebekleri hem de kendileri için uyku düzeninin çok iyi olması gerekir. Kaliteli bir uyku ise rahatlık hissi veren kıyafetlerle mümkündür. Çabuk kırışmayan, pamuklu yapıya sahip ve kolay giyilebilen lohusa takımı ile anneler çok daha şık ve estetik görünebilir. Beklentilere uygun tüm ürünlere ise en kolay https://www.lohusasepeti.com/lohusa-pijama sayfasından ulaşılabilmektedir.

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.